METABOLIC balance® stravovací plán

hubnutí jednoduše a stylově

Myslíte si, že nadváha, únava, nedostatek energie, vysoký tlak, vysoký cholesterol a problémy se zažíváním vlastně
patří k dnešní době? 

Věřte, že s METABOLIC balance® stravováním NE!  

Nezáleží, jestli máte kila navíc, nebo jestli řešíte pouze svůj zdravotní problém.
Nezáleží také na tom, jestli je vám 15, 35 nebo 65 let.

Proč METABOLIC balance® plán?

 • Základ METABOLIC balance® tvoří VÁŠ individuálně sestavený osobní jídelní plán, konkrétní seznam pro vás nejvhodnějších, normálních potravin
 • Potraviny se nevybírají podle obsahu kalorií, nebo podílu tuků, bílkovin a sacharidů
 • Jediným kritériem pro výběr je působení daných potravin na látkovou výměnu a hormonální produkci. Tím si aktivujete zdravý metabolizmus a podporujete přirozenou produkci inzulínu
 • Za dodržování nových, jednoduchých pravidel přípravy a přijímání potravin tak nově regulujete šetrně a trvale vaši hmotnost a posilujete celkovou hormonální produkci
 • Nastartuje se Váš přirozený proces odbourávání tuků
 
 • Použití programu je jednoduché, působí ihned a trvale!
 • Nevýhoda?
  Kvantum energie, kterou budete muset začít využívat!

Jenom HUBNUTÍ?

 • Zbavíte tělo všech zbytečných a nezdravých tuků
 • Naučíte se rozpoznat, kdy Vám jídlo energii dává, a NE bere
 • Zařadíte do svého jídelníčku zatím opomíjené a přitom delikatesní potraviny
 • Zjistíte, že jíst pouze 3 hlavní jídla během dne je úplně přirozené, osvobozující
 • Vaše tělo pak hravě zvládne i případné prohřešky a "úlety" ve stravování
 • Vedlejší efekt? Možná budete muset zahodit léky na tlak nebo cholesterol, konečně se i dobře vyspíte ...

Proč budete METABOLIC balance® plán milovat?

Automaticky a přirozeně budete vědět již napořád

PŘESNĚ CO

Všechny potraviny z Vašeho individuálního seznamu jsou všude lehce dostupné. Jejich pestrost a variabilita dávají prostor pro vznik chutných a nápaditých pokrmů. Po osvojení si základních pravidel METABOLIC balance® programu si budete svůj seznam potravin již sami doplňovat, protože již budete přesně vědět jak.

V KOLIK

Pouze 3 hlavní jídla během dne. Přesně tolik potřebuje naše tělo, aby mohlo dokonale fungovat, mělo dostatek energie a především mělo prostor na svůj "vnitřní úklid". Rozložení jídel bude hravě přizpůsobeno Vašim možnostem a potřebám. Stravování tak přivítá jednoduchý režim, bez zbytečného plýtvání času absurdními svačinkami.

KOLIK A S ČÍM

Individuální plán je jednoduchý návod s přesně určeným množstvím vybraných potravin. Sestaven pro Vás jako kombinace nejvhodnějších skupin potravin, podrobný seznam doporučených druhů. Jednoduchá aplikace plánu je pak základem pro jeho automatické dodržování i po ukončení základního 4-měsíčního programu.

KDEKOLIV

Absolutní předností programu je různorodost potravin. Také jeho použití jak v domácích podmínkách, tak v restauracích, či na dovolené. Všechny doporučené potraviny jsou všeobecně dostupné. Pro METABOLIC balance® nejsou potřebné žádné dietní ani jiné speciální doplňky stravy.

Průběh programu METABOLIC® balance v několika krocích:

Použití programu je jednoduché, působí ihned a trvale!

Individuální informační schůzka

Probíhá buď formou prezentací (cca 1x měsíčně ve studiu MODELACE Praha, MODELACE Poděbrady, Kolín), nebo individuálně po telefonické, nebo e-mailové domluvě termínu na: monikahem.cz@gmail.com, nebo tel: 777 732 227. Vstupní konzultace je zdarma.

Laboratorní vyšetření krve

Ve smluvní, nebo Vámi zvolené laboratoři, a to na základě žádanky, kterou obdržíte na informační schůzce. Cena vyšetření se hradí přímo laboratoři. Smluvní cena je 700 Kč.

Vyplnění dotazníku o klientovi

Doplňující informace ohledně Vašich stávajících stravovacích zvyklostí. Základní podklady navíc doplníme o měření Vašeho složení těla diagnostickým přístrojem InBody 230 (váha, výška, podíl tuků, vody, svalová hmota, metabolizmus).

Sestavení individuálního jídelního plánu METABOLIC balance®

Plán je sestaven pomocí speciálního počítačového programu, jenž byl vyvinut na základě dlouholeté spolupráce lékařů, vědeckých pracovníků z oboru výživy a počítačových odborníků v sídle společnosti. Tento počítačový program sestaví (na základě laboratorních výsledků a doplňkových údajů o klientovi) pro každého účastníka individuální vyvážený jídelní plán STRAVOVÁNÍ - METABOLIC BALANCE®.

4 fáze METABOLIC balance®

Celý program probíhá ve čtyřech fázích. První „přípravná“ fáze trvá jeden až dva dny. Během ní probíhá úvodní pohovor, odběr krve, příprava těla na změnu a pročištění trávicího ústrojí. Druhá „přísná“ fáze trvá minimálně čtrnáct dní, v průběhu kterých se Vaše látková výměna upravuje na nový způsob stravování. V této fázi již dochází k intenzivní regulaci tělesné hmotnosti a zlepšení zdravotního stavu. Na ni navazuje mnohem příjemnější „přechodová“ fáze, která trvá průměrně sedm týdnů. V této fázi si můžete dopřát Vámi oblíbené potraviny, které Vám v druhé fázi nebyly povoleny a přitom pozorovat změnu reakce těla na jejich konzumaci. Poslední, tzv. udržovací fáze přijde na řadu tehdy, kdy jste se svou dosaženou hmotností i zdravotním stavem spokojeni.

Předání jídelního plánu

Při předání jídelního plánu získáváte podrobný rozbor toho, co Vaše tělo potřebuje. Seznámím Vás se všemi fázemi programu, sdělím osobní doporučení vycházející z mých zkušeností a pomohu Vám plán napasovat tak, aby byl maximálně proveditelný. V případe ON-line poradenství se vystavený plán zasílá poštou či elektronicky. Následné konzultace jsou po dohodě vedeny telefonicky, nebo elektronickou formou, e-mailem nebo Skype.

Pravidelné konzultace

V průběhu programu celkem 6x osobní konzultace dle společně nastaveného harmonogramu. Průběžná komunikace telefonicky či e-mailem po dobu 4 měsíců od předání jídelního plánu. Součástí každé mé konzultace je navíc diagnostika složení těla na přístroji InBody230. Můžeme tak spolu průběžně sledovat Vaše pokroky a celý proces hubnutí, a to bezpečně a účinně. Individuální konzultace nad rámec po ukončení programu dle domluvy.

Cena

Osobní plán METABOLIC BALANCE®: včetně 6x individuální konzultace v rozpětí 4 měsíců. Cena: 10.700 Kč. ONLINE METABOLIC BALANCE® plán: vystavení kompletního plánu; zaslání poštou, nebo elektronicky; v ceně jsou následné konzultace, po dohodě vedeny telefonicky, nebo elektronickou formou (e-mailem nebo Skype). Cena: 9.200 Kč.

METABOLIC balance® RESET

Pro Vás všechny, kteří již máte svůj vlastní METABOLIC BALANCE® plán, který jste absolvovali dříve a chtějí ho po delším časovém odstupu opětovně absolvovat formou konzultací, body-koučinku nebo chtějí pokračovat dále v redukci formou následných konzultací. Program zahrnuje první, 60-ti minutovou konzultace pro zhodnocení Vašeho aktuálního zdravotního stavu, vyhodnocení Vašich nových požadavků, opětovný rozbor Vašeho vlastního METABOLIC BALANCE® plánu, osobní doporučení vycházející z mých zkušeností. Dále 3 následné 30-ti minutové kontrolní konzultace dle domluveného harmonogramu cca v intervalu po 3 týdnech. Součástí každé konzultace je navíc diagnostika složení těla na přístroji InBody230. Můžeme tak spolu průběžně sledovat Vaše pokroky a celý proces hubnutí a to bezpečně a účinně. Cena: 3.200 Kč

Máte zájem o osobní, nezávaznou konzultaci? 
Chcete vědět, jestli bude METABOLIC balance® program fungovat i pro VÁS?

Bude. Objednejte si první osobní informační schůzku, tel.: 777 732 227. Vstupní konzultace je zdarma.

Zaujal Vás METABOLIC balance® jídelní plán ONLINE?
Máte na mě nějakou otázku? Napište mi, ráda Vám odpovím.

Monika Hemerová, nutriční specialista, poradce Metabolic balance®

Pochutnat si, mít energii a zhubnout?
Začněte tady
a vyzkoušejte si nanečisto program
METABOLIC BALANCE®

Poznejte pár základních, jednoduchých pravidel pro hubnutí,
nebo lepší kondici

0
lidí již si stáhlo tento eBook