"Hubnout neznamená nejíst, hubnout znamená vybrat si pro sebe to nejlepší"

Jmenuji se Monika Hemerová a výživové poradenství i díky programu Metabolic balance® mě vážně baví!
Chci vám ukázat, že dobré jídlo, od kterého je závislé také naše zdraví, může být jednoduché a dostupné pro každého.

Profesně jsem odborník na výživu. Vystudovala jsem biochemii a mikrobiologii, a biochemie lidského těla je pro mne znovu a znovu dokonalá. Stejně jako celá příroda. Posledních 10 let se specializuji na hubnutí a úpravu metabolismu v unikátním, celosvětovém výživovém projektu Metabolic balance®.

Jsem také hlavně máma, partnerka, podnikatelka. Také račice, ročník ohnivého koně. Na oblečení mám ráda temně modrou. Miluji jižní Itálii, středomořskou pikantní kuchyni, ... 
Jsem gurmánka, ráda jím, vařím, mám ráda normální dobré jídlo.

Miluji, když nás jestolu plno. Nedokážu si představit svůj život bez mé rodiny,
a také život bez čerstvé bagety, kvalitního masa, čokoládyostatních lahůdek, které miluji.
A
také nesnáším diety.

Dnes také vím, že se musím v jídle hlídat, vybírat si. Pravidelně a dostatečně se hýbat. 

V roku 2002 vzniká moje první "mimi". Založila jsem projekt fitness pouze pro ženy Studio MODELACE. Sportovní zázemí pro stovky žen všech věkových, ale i váhových kategorií.

Dnes zde ve svých studiích provozuji také body koučink, soukromou výživovou poradnu, kurzy hubnutí (v Praze na Černém Mostě, Poděbradech a Kolíně), poradenství online.

Mojí specializací a vášní je od roku 2010 také nutriční poradenství s programem
s celosvětovou působností - METABOLIC BALANCE®

Jídelní plán, unikátní celosvětový výživový projekt, který byl vyvinut lékaři a odborníky pro výživu na základě dlouholetých zkušeností v institutě Metabolic balance® v německém Isenu.

S jeho pomocí můžete individuálně změnit Vaše stravovací zvyklosti, jíst naprosto vyváženě
a zdravě, a uzpůsobit váš jídelní plán na míru Vašemu metabolismu. Základ tvoří osobní jídelní plán a individuální seznam potravin, který je vyhotoven na základě Vašich aktuálních laboratorních výsledků krve a údajů o zdravotním stavu. 

Dokonalá a šetrná cesta změnit svoje stravovací návyky tak, že se již NIKDY nebudete mít potřebu vracet ke starému, nezdravému způsobu stravování a životnímu stylu.

Pokud máte chuť na léty a praxí prověřené informace ohledně základní změny stravování a nastartovat tak svoje vlastní hubnutí, inspirujte se, stáhněte si ZDARMA můj eBook a zkuste nanečisto stravování dle principů METABOLIC balance®:

Další konkrétní informace jak funguje program Metabolic balance® v praxi, recepty dle Metabolic balance®, termíny na online kurzy hubnutí Restart Jídlem, sezonní příkladové jídelníčky na každý měsíc v roce v Restart Klubu, můžete najít na webových stránkách mého food blogu DOKONALÁ POSTAVA:

Osobní blog MonikaHem.cz je pro mne další unikátní prostor, jak vám všem více přiblížit svoje jak profesionální, tak osobní zkušenosti ohledně výživy, hubnutí a zdravého životního stylu, body koučink.

Všem, kdo hledají nové informace a inspiraci jak být štíhlá, v kondici a hlavně v pohodě.

Řeknete si: POHYB A STRAVA. STRAVA A POHYB. Jednoduché a dokonalé.

Ano, pokud víte, co a jak a kdy máte správně jíst.

Můžete tak hlavně podstatným způsobem ovlivnit i svůj zdravotní stav. Výživa je totiž jedním z důležitých faktorů, který na rozdíl od ostatních (jako jsou genetické předpoklady a znečistěné ovzduší) máte zcela pod kontrolou.

Své stávající (jakékoliv) stravovací návyky vždy změnit můžete.

Ovšem, někdy se nám to prostě vymkne z rukou. Vlastně už sami nevíme, co je a není pro naše tělo správné, co a kolik vůbec jíst, jestli vůbec cvičit...

Pak vám najednou vůbec nezáleží, kolik máte nadváhu, a neřešíte ani blížící se jeden nebo více zdravotních problémů. Hodně zásadních zdravotních komplikací, tak zbytečných pro každý věk. Navíc ne jenomže tušíte, ale bezpečně víte, že neexistují žádné zázračné pilulky ani žádné hubnutí čarovným proutkem.

Dnes můžu s jistotou říci, že všichni, když se rozhodnou, bez rozdílu věku, můžou dosáhnout své správné váhy, a tak se cítit spokojeně ve svém dokonalém těle.

Přestat konečně řešit každé sousto, a začít si vychutnávat všechny dobroty tohoto světa.

A přesně proto vznikl také můj nový projekt online kurz RESTART pro vaši dokonalou postavu. JÍDLEM. Díky všem zkušenostem, zpětnou vazbou od vás všech, mých klientů, přátel. Jste mou inspirací. 

Dnes si již můžete přečíst, jak vlastně proběhl náš úplně první online kurz Zimní restart? 

Než Vás pustím ...

Ještě jednou Vám děkuji, že jste se začetli na mém webu. Věřím, že Vám to přinese dostatek inspirace a podnětných faktů.

Jestli se pro zásadní nebo částečnou změnu stravování rozhodnete teď, nebo až v budoucnu, je to Vaše volba. Držím palce. Budete-li mít nějaké dotazy, nebo chuť mi napsat, budu ráda. Budete-li stát o mou nezávaznou konzultaci, ráda si na Vás udělám čas.

Pokud se rozhodnete hubnout s mojí pomocí "od začátku", nebo i když máte třeba již svůj METABOLIC balance® plán z dřívější doby, ráda Vám pomůžu.

Budu se těšit.
Monika

Studio MODELACE Praha, Studio MODELACE Poděbrady
Recepty, kurzy zdravého vaření

Fascinuje mě fotografie, miluji focení. Miluji dobré jídlo. Dohromady je to někdy vražedná kombinace, která ale dělá život hezčí, barevnější.
Máte to tak také? Koukněte na instagram ...