"Hubnout neznamená nejíst, hubnout znamená vybrat si pro sebe to nejlepší"

Jsem Monika Hemerová a už 20 let vás učím, že dobré jídlo, od kterého je závislé také naše zdraví, může být jednoduché a dostupné pro každého.

Profesí jsem odborník na výživu, vystudovala jsem obor biochemie a mikrobiologie. Biochemie lidského těla je pro mne znovu a znovu dokonalá. Stejně jako celá příroda.

Už 20 let vám pomáhám, ženám i mužům všech věkových a váhových kategorií, především hubnout. Cvičením, koučováním, úpravou jídelníčku, stravováním dle programu Metabolic Balance®.

Jsem také hlavně máma, partnerka, podnikatelka. Také račice, ročník ohnivého koně. Na oblečení mám ráda temně modrou. Miluji Sicílii, středomořskou pikantní kuchyni.
Jsem gurmánka, ráda jím, vařím, mám ráda normální dobré jídlo.

Miluji, když nás jestolu plno. Nedokážu si představit svůj život bez mé rodiny,
a také život bez čerstvé bagety, kvalitního masa, čokoládyostatních lahůdek, které miluji.
A
také nesnáším diety.

Dnes také vím, že se musím v jídle hlídat, vybírat si. Pravidelně a dostatečně se hýbat. 

V roku 2002 vzniká pro vás můj první projekt fitness pouze pro ženy Studio MODELACE. Sportovní a wellness zázemí pro stovky žen všech věkových a váhových kategorií.

V Praze na Černém Mostě a v Poděbradech.

V roce 2010 (certifikační seminář se Dr. med. Wolf Funfackem, autorem programu) jsem spojila svoje nutriční poradenství s programem s celosvětovou působností Metabolic Balance® 

Metabolic Balance® jídelní a hubnoucí plán je také řešením na všechny základní civilizační potíže a onemocnění jako je vysoký krevní tlak, vysoké hodnoty cholesterolu a krevního cukru, ale také kyseliny močové, řeší nadýmání, pálení žáhy, bolesti hlavy, průvodní potíže v klimakteriu.

Výsledkem je celkové zlepšení kvality života, zpomalení stárnutí organismu.

Dokonalá a šetrná cesta změnit svoje stravovací návyky tak, že se už nikdy nebudete mít potřebu vracet ke starému, nezdravému způsobu stravování a životnímu stylu.

Další unikátní prostor, jak vám všem více přiblížit svoje 20ti leté jak profesionální, tak osobní zkušenosti ohledně výživy a hubnutí, vznikl prakticky na vaše přání v lednu 2018, první online kurz hubnutí Restart Jídlem© .

Více inspirace pro všechny, kdo hledají nové informace a inspiraci jak být štíhlá, v kondici a hlavně v pohodě. Online kurz je jedinečný díky sezonnosti, odborně sestavených jídelníčků, receptů a videoreceptů, včetně mého osobního skupinového vedení v uzavřené facebook skupině určené ke vzájemnému sdílení.

4x do roka, pokaždé plných 32 dní každodenní motivace a vzájemné inspirace.

Neumíte si představit na jakých principech funguje program Metabolic Balance® a co je základ jídelníčků mých online kurzů hubnutí?
Stáhněte si zdarma můj eBook a zkuste nanečisto stravování dle principů Metabolic Balance®:

Jak funguje program Metabolic Balance® v praxi, recepty a video recepty, ukázky sezonních jídelníčků a Video kurz vaření, najdete a mém food blogu DOKONALÁ POSTAVA.

Proč Dokonalá postava? Existuje vůbec něco jako dokonalá postava?

Svět není dokonalý, vím. Každá jsme dokonalá, když se tak cítíme. Je to v pořádku.
Ale pak je tady otázka: Jak je na tom naše tělo dnes? A hlavně, jak na tom bude za 5 - 10 - 20 let?
 
Položili jste si někdy otázku, co jsem chtěli změnit před rokem? Co z toho se stalo? Jak chci, aby to bylo za rok? Možná Vás už také omrzeli výmluvy, nebo máte strach, že to bude opět zbytečný pokus. Nemusí být!

Miluji svou práci, protože vážně miluji Metabolic Balance® program. Proč?
Protože život je o kvalitě a hodnotách a kvalitní jídlo k němu patří. Jsem znovu a znovu nadšená, když se úpravou stravování postupnými krůčky dopracuje i na pohled "ztracený případ" ke své dokonalé postavě. 

Hubnout neznamená nejíst. Hubnout znamená vybrat si pro sebe to nejlepší. A je jedno, jestli jste věční dietáři a Vaše věty začínají: "Bylo by fajn, kdyby..."
 

Než Vás pustím ...

Ještě jednou Vám děkuji, že jste se začetli na mém webu. Věřím, že Vám to přinese dostatek inspirace a podnětných faktů.

Ráda Vás provedu tím, co už v roce 2009 absolutně uchvátilo mě. Dokonalé a jednoduché, lehce proveditelné, unikátní stravování dle Metabolic Balance®.
 
Řešení všech diet a hubnutí, jak být štíhlá, v kondici, ale hlavně v pohodě.

Pokud se rozhodnete hubnout s mojí pomocí "od začátku", nebo už máte svůj Metabolic Balance® plán z dřívější doby, ráda Vám pomůžu. 

Možná víte co, kdy a kolik jíst. Ale důležité je také vědět proč. A to je přesně to, proč to funguje mě a mým klientům. Protože vás „nepustím“, pokud vám vše nedává smysl a než si umíte sami představit, jak to bude fungovat i Vám.

Nestrácejte další čas, klikněte na tlačítko níže a probereme spolu všechny Vaše možnosti.

Budu se těšit.
Monika

Studio MODELACE Praha Černý Most
Studio MODELACE Poděbrady
Online kurz hubnutí Restart Jídlem, recepty, videorecepty: www.dokonala-postava.com

Fascinuje mě fotografie, miluji focení. Miluji dobré jídlo. Dohromady je to někdy vražedná kombinace, která ale dělá život hezčí, barevnější. Máte to tak také? Koukněte na můj Instagram ...