[Denisa – PŘÍBĚH] Můj první online kurz a jak se dostat do „čísel“, které se mi líbí?

I když náš úplně první online kurz hubnutí Restart Jídlem byl poprvé už v lednu 2018, vaše dotazy ohledně jeho průběhu a výsledků jsou aktuální pořád.

Tím spíš, když na něj úplně spontánně navázal ještě Restart Jarní, Letní a Podzimní. Jak jinak, než jídlem. Pokaždé novým, sezonním, hubnoucím jídelníčkem.

Vlastně na všechny otázky za mě odpověděla nádherně paní Denisa v emailu, který jsem od ní obdržela hned po ukončení kurzu. Přiznávám, lehce mi její dopis už tenkrát vyrazil dech. Možná bude inspirací i pro vás:

Stejně jako Vy ostatní jsem vyzkoušela mnoho způsobů, jak zhubnout a přiblížit se své představě o dokonalé postavě. Vždy jsem věděla, že jsem se nenarodila s tím darem, že mohu cokoliv sníst a má postava bude na stejných číslech. S tím jsem se vyrovnala, ale to, že s přibývajícími lety bude udržet se na přijatelné úrovni a s mnohem větší námahou, to je věc druhá.

A tak jsem za poslední roky otestovala několik způsobů různých diet a rad, jak zhubnout. Jedla jsem pouze jogurty a zeleninu, jedla jsem velmi často po malých dávkách, mé poslední jídlo jsem si dala nejpozději v 17 hodin, náhrada části jídla tekutinami, atd. Některé tyto „metody“ fungovaly, většinou ovšem velmi krátkodobě.

Také jsem se rozhodla, že začnu pořádně cvičit a makala jsem 4x týdně. Ale ono nic moc a za posledních 5 let jsem se dostala na váhu, raději ani nemluvit. Nic nefungovalo, žádná z těchto metod nepomohla. Resp. pomohla do chvíle, než jsem se vrátila do starých kolejí, protože evidentně nejsem ten typ, který je natolik zodpovědný a trpělivý.

Jsem si vědoma toho, že každému vyhovuje jiný způsob jak zhubnout, každý máme jinou schopnost udržet si nastavené návyky a trpělivost, než se ukáží výsledky.

A také já jsem objevila svou metodu, jak se dostat do „čísel“, které se mi líbí.

Jak to bývá, ve správný čas a na správné místo přišel mail s nabídkou na ZIMNÍ RESTART. A protože tato nabídka přišla před Vánoci (a každý ví, že to je skutečně do nejšílenější období pro jakoukoliv dietu), rozhodla jsem se velmi rychle, že do toho od nového roku jdu.

A dnes, téměř 3 měsíce po zahájení programu, jsem opravdu spokojená.

Díky perfektně připravenému programu Monikou a jejím zasíláním všech informací v předstihu, jsem si mohla vždy to, co bude následovat důkladně pročíst a připravit se na další kroky v restartu.
 
Veškeré informace chodily v dostatečném předstihu, informace typu proč tyto potraviny, v jakém rozložení, jakém množství, co je možné nahradit, co se nesmí, proč se to nesmí, na co se je nutné připravit, jaké potraviny je třeba nakoupit, jak si můžeme jídlo upravit a hlavně velmi podrobný jídelníček rozdělený na jednotlivá jídla během dne.

 

A co bylo pro mě to nejzásadnější a proč i nadále hubnu? Restart je postavený na principu pouze 3 jídel za den (včetně kávy). Mezi jídly jsou 4-5 hodinové úseky, kdy pouze pijete a Vaše tělo se „pere“ s tím, co jste mu poslali. A světe div se,  opravdu neměla hlad a chutě na sladké se radikálně omezily.

Samozřejmě, že počátky nebyly jednoduché, nástrahy byly všude (vařila jsem pro zbytek rodiny a návštěvy u příbuzných, ani nemluvit). Oprostila jsem se od svých starých návyků, věděla jsem, že to musím překonat a jela jsem podle toho, co nám Monika připravila. Měla jsem jídelníček stále u sebe a když jsem věděla, že budu celý den mimo možnost najíst se, měla jsem připravené jídlo v krabičkách a jedla jsem v autě na benzínce.

 
Co mi také velmi pomohlo, byla možnost komunikovat s ostatními přes uzavřenou skupinu na Facebook.

 

Řešíte stejné problémy, zjišťujete možnost náhrady jedné potraviny za druhou, ověřujete množství a Monika reaguje na všechny Vaše otázky, se kterými si nevíte rady.


A co je skvělé a proč jsem tak nadšená je fakt, že si v tomto režimu jedu dál a naprosto mi to vyhovuje. Samozřejmě, že občas „ujedu“, ale pak se opět vracím do naučeného režimu.

Nakonec jsem chtěla říct, že se cítím skvěle.

Nehladovím, večer mě neděsí chutě na sladké, nemusím se trápit 5x týdně v posilovně, nemám celulitidu a zhubla jsem 7,5 kilogramů (z toho 6,5 tuků) a nosím oblečení, které jsem si „ukryla pro případ Co kdyby“.

Dámy, rozhodně program Restart doporučuji a jsem přihlášena na další restart, už jen pro inspiraci.
Denisa Krejčí

Cítím neskonalou vděčnost, že můžu být průvodcem a iniciátorem vašich krásných změn.
O to víc se těším na každou jeho sezonní variantu: 32 dní pro vaši dokonalou postavu.
Právě teď se můžete přihlásit do aktuálního, jarního kurzu Online kurz hubnutí Restart Jídlem .

Vše připraveno, zůstává pouze překvapení v právě dostupných, sezónních potravinách.

ONLINE KURZ ZIMNÍ RESTART

Monika Hemerová
Jsem odborník na výživu, kouč, Metabolic Balance® poradce. Majitelka fitness pro ženy Studio Modelace v Praze na Černém Mostě a v Poděbradech od roku 2002. Posedlá biochemií a programem Metabolic Balance® vás učím, že existuje bezpečná cesta změnit svoje stravovací návyky tak, že se již NIKDY nebudete mít potřebu vracet ke starému, nezdravému způsobu stravování a životnímu stylu. Jsem autorkou jedinečného online kurzu hubnutí RESTART pro vaši dokonalou postavu. Něco více o mně najdete tady.