[Alice – PŘÍBĚH] Protože vím, že jinak už jíst nebudu

Další nádherný příběh, jak se lze díky Metabolic balance® programu stravování propracovat ke své snové postavě, ale také jak si udělat z každého jídla delikatesu.

Možná je sdílení Alice po 8 měsících od rozhodnutí „zkusit“ stravování dle individuálního plánu Metabolic balance® to, co bude možná právě vaše poslední kapka pro rozhodnutí také konečně „zkusit ten Metabolik“.

Aličino osobní sdílení pro vaši inspiraci:

Zkoušela jsem mnoho způsobů, jak snížit svojí váhu po tom, co jsem měla zdravotní problémy a přestala kouřit. Zajímavé bylo, že jsem cvičila a jedla 5x denně zdravě, jako dříve, ale moje váha se nehýbala směrem dolů.

Měla jsem základy ze Stopu obezity, který mi před 13 lety pomohl shodit 20 kg, ale nyní to nefungovalo. Zkusila jsem měsíční detoxikační program dle paní Mačingové, vařila jídla, úbytek cca 2 kg za měsíc, dále úbytek byl jen obvodový. Nakonec mě tento způsob stravování nevyhovoval, hodně ořechů a medu 😊. Po několika týdnech nastal jojo efekt, ručička váhy ukázala na 86,6 kg. Což mě položilo…

Řekla jsem si, že s tím musím už něco dělat. Znáte ten pocit, když se rvete do kalhot a nejdou zapnout, vaše oblíbené šaty nejdou přetáhnout přes boky a zip vašich oblíbených riflí prostě nezapnete. Do ničeho se nevejdete. Sehnat nové oblečení, v kterém budete vypadat normálně 😍.

Rozhodla jsem se chodit cvičit do Studia MODELACE v Poděbradech: na Vacu-Shape a na stoly. Cvičila jsem asi tři týdny a žádný velký úbytek na váze, což mě znepokojovalo. Pak mě oslovila majitelka studia, Monika Hemerová, zda nechci zkusit program Metabolic Balance.

Můj první pocit? „Vždyť já ale jím dobře a zdravě .“

Vysvětlila mi, že MB je sestavení jídelního plánu – vhodné stravy dle mého těla, jaké potraviny do mého těla jdou a dle odběrů krve. Tělo tyto potraviny zpracuje hned, nezatěžuje se, nedochází k dalšímu zanesení organismu a funguje celkově jinak. A pak posléze tuk může odejít.

Šla jsem do toho. Výsledky krve, plán přišel cca do týdne.

Po konzultaci jsem začala hned vařit a držet se plánu. Vím, že jsem jedla zdravě, ale například do mého těla nešlo sójové a vepřové maso, brambory, květák, zelená paprika, ovesné vločky aj.
Zařadila jsem více luštěnin, cizrnu, fazole, vybrané ryby, kuřecí, kachnu, zeleninu dle plánu a vyřadila úplně pšenici. Jen žitný chléb, který jsem si zamilovala.

A jedla po 5 h 3x denně, včetně dezertu – ovoce a kávy nakonec.  Vaření mě moc bavilo, vymýšlet recepty, fotit, bylo to kreativní…

Našla jsem si v tom zábavu, chodila cvičit.

Do tří  měsíců a něco jsem měla dole asi 15 kg. Cítila jsem se daleko lépe, vyběhla jsem schody rychleji, a najednou mi byly všechny věci z mého šatníku.

Zvládla jsem i dovolenou v Rakousku, stravovat se dle MB, bylo to celkem snadné, chtělo to jen promyslet jídlo na pár dní dopředu.
To samé i dovolená na horách. Jsem moc šťastná, že jsem se na tuto cestu dala, protože vím, že jinak jíst už nebudu, plně mi to vyhovuje. Moje tělo se mi odměnilo, ručička váhy ukázala 68,8 kg. Někdy víc, někdy míň. Jsem za to vděčná.

Metabolic balance® mi změnilo život, jídla jsou delikatesy, pochutnám si na nich více, než na dřívější stravě.

Cítím se daleko lépe a je mi všechno volné… Ten pocit za to stojí. A já děkuji Všem, co stáli při mě po celou tu dobu, celému týmu Modelace Poděbrady a hlavně Monice, jejímu vedení při MB.

Děkuji a jsem za to vděčná 💖.

P.S.
Posílám ještě porovnání obličeje únor – červenec .
A děkuji i Vám za vše a Vaši podporu. Vlastně se mi splnil můj sen.

Alice Konyvková

 

V podstatě je to vše úplně jednoduché, co myslíte?

Je to jenom se rozhodnout a začít. A pak se spustí lavina změn, ani samy nebudete vědět, jak je to vůbec možné, jak je to jednoduché. Co všechno dokážou správné potraviny v správné kombinaci, množství a čase.

Neobyčejně obyčejný příběh Alice je sice jeden z mnoha, ale osobně si velice vážím a děkuji za rozhodnutí sdílet s námi svůj příběh.
.
Její osobní sdílení může být i právě vaše inspirace k rozhodnutí se mít svůj vlastní Metabolic balance® stravovací plán.

Máte zájem o osobní, nezávaznou konzultaci?
Chcete vědět, jestli bude METABOLIC balance® program fungovat i pro VÁS?

Bude. Objednejte si rovnou první osobní informační schůzku, tel.: +420 777 732 227.
Vstupní konzultace je zdarma.

Hned teď si můžete vyzkoušet program Metabolic balance® nanečisto.
Štíhlá postava už nemusí být ani pro vás žádné tajemství. Stejně tak vaše zdraví, skvělá kondice a pocit cítit se fit v každém věku.

Všechna doporučení, která vycházejí z principů unikátního německého programu Metabolic balance® s cílem podpořit váš zdravý metabolizmus, úpravu hmotnosti a vaše celkové zdraví, najdete tady v mém eBooku >>>>

Monika Hemerová
Jsem odborník na výživu, kouč, Metabolic Balance® poradce. Majitelka fitness pro ženy Studio Modelace v Praze na Černém Mostě a v Poděbradech od roku 2002. Posedlá biochemií a programem Metabolic Balance® vás učím, že existuje bezpečná cesta změnit svoje stravovací návyky tak, že se již NIKDY nebudete mít potřebu vracet ke starému, nezdravému způsobu stravování a životnímu stylu. Jsem autorkou jedinečného online kurzu hubnutí RESTART pro vaši dokonalou postavu. Něco více o mně najdete tady.